Twój kompas na rynku owoców i warzyw
Używaj na co dzień

"Wiem, co jem i wiem co kupuję" o jabłkach

Kasia Bosacka Źródło:tvnplayer.pl
Kasia Bosacka
Źródło:tvnplayer.pl
  |   Źródło:
Jaki jest najpopularniejszy w naszym kraju owoc? Statystyczny Polak zjada go 13 kg rocznie. Program "Wiem, co jem i wiem" przygotował odcinek o jabłkach.

Surowe, suszone, pieczone, ze skórką czy w cieście? Które jabłka są najzdrowsze, a jakich jabłek nie należy kupować? Jakich odmian szukać w sklepach i która do czego najlepiej się nadaje? Czy warto dać się skusić na jabłkowy sok? - na te pytania odpowiada autorka programu Kasia Bosacka.

Polecamy sprawdzić jak edukuje się Polaków i czego można się spodziewać od klienta po obejrzeniu takiego programu: przejdź to TVNPlayer.

Program "Wiem, co jem i wiem kupuję" emitowany jest na kanale TVN Style. Pokazuje konsumentom na co zwracać uwagę podczas zakupów, aby kupić najlepszy - zdrowy produkt. W każdym odcinku omawiane są dwie grupy produktów.

Słowa kluczowe: wiec co jem, tvn, jabłka, kasia bosacka

Podobne
Jabłka
2013-01-15
Belgia: spadek eksportu jabłek do Rosji
Według danych Rosstat, w okresie lipiec – listopad 2012 roku Belgia wyeksportowała do Rosji 2,8 tys. Ton jabłek, czyli o 37 proc. mniej, niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.
czytaj więcej
Jabłka w skrzynkach
2013-01-14
Zróżnicowane ceny jabłek na WGRO w Poznaniu
Ceny jabłek na WGRO w Poznaniu są zróżnicowane. Duże znaczenie dla ceny ma odmiana, ale i warunki przechowalnicze. Coraz częściej kupujący szukają jabłek z KA.
czytaj więcej
Jest wiele odmian jabłek z czerwonym miąższem. Źródło:mat.pras.
2013-01-09
Jabłka z czerwonym miąższem mają podbić świat
Przedstawiciele 12 czołowych firm (z 11 krajów i 5 kontynentów) zajmujących się produkcją i marketingiem jabłek chcą wypromować na świecie czerwone jabłka - podaje ogrodinfo.pl.
czytaj więcej
Jabłka
2013-01-09
Argentyna: eksport jabłek do Rosji
Według danych Rosstat, w okresie lipiec – listopad poprzedniego roku Argentyna wyeksportowała do Rosji 8,3 tys. ton jabłek, czyli o 41 proc. mniej, niż w analogicznym okresie w 2011 roku.
czytaj więcej
Komentarze
2013-01-16
tak to jest jak w pseudo naukowym programie probuje sie w 5 minut omowic jakis problem, jakie pierdoly 10 mln ton jabłek, patulina we wszystkich jablkach z plamami, szklistosc wada wymagajaca reklamacji i wiele wiecej złotych mysli :)
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.