Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Wtorek 20 października 2020. Od wczoraj dodano 2250 ceny w 23 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Brzoskwinie i kiwi od greckiego stowarzyszenia

  |   Źródło:
Association of Imathia's Agricultural Cooperatives to organizacja 8 spółdzielni rolniczych z obszaru Imathia w północnej Grecji, która zrzesza wszystkich producentów owoców pestkowych i kiwi.

Do tej pory, w ciągu 3 lat swojej działalności, Stowarzyszeniu udało się osiągnąć cel, jakim jest zaopatrywanie wyłącznie kupców z Europy i obecnie prowadzi sprzedaż w 100% do europejskich detalistów od Wielkiej Brytanii i Niemiec, aż po Ukrainę i Polskę. Daje im dostęp do 100.000 ton brzoskwiń i nektaryn (około 25% produkcji greckiej), a także 15.000 ton kiwi, zapewniając ciągłość dostaw, satysfakcję z harmonogramów sezonowych, dostawy na czas do ich magazynów, a także usługi dostosowane do potrzeb klienta, takie jak specjalne pakowanie i załadunki mieszane. Association of Imathia's Agricultural Cooperatives (www.asiac.gr) to jeden z najbardziej wiarygodnych partnerów z Grecji, z którym będzie okazja spotkać się w ramach Fresh Market 2020 B2B meetings!

Jeżeli też chcesz dołączyć do spotkań Fresh Market 2020, skontaktuj się z nami!

 

 

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.