Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest poniedziałek 28 września 2020. Od wczoraj dodano 1279 ceny w 9 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Cebula, bób i młode listki w Poznaniu

Gardenia
  |   Źródło:
Znamy już laureatów Złotych Medali MTP Gardenia w edycji 2013. W ten sposób wyróżniono między innymi cebulę Ławica, bób Bartek oraz nowatorską serię nasion „Młode listki”.

Ławica to odmiana cebuli krajowej hodowli. Wyhodowana została w firmie nasiennej Spójnia w Nochowie koło Śremu. Kolejny złoty medalista targów to bób Bartek. Jest to nowa propozycja firmy Polan z Krakowa. Seria nasion „Baby Leaf – Młode listki” to najnowsza propozycja Przedsiębiorstwa Hodowlano-Nasiennego W. Legutko z miejscowości Nad Stawem położonej koło Jutrosina - opisuje zwycięzców serwis warzywnictwo.com.pl.

Laureaci zostaną nagrodzeni podczas tegorocznych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które odbędą się 22-24 lutego 2013 r. na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Podobne
22-24.02.2013 VII Targi Ogrodnicze GARDENIA Poznań 2013
22-24.02.2013 VII Targi Ogrodnicze GARDENIA Poznań 2013
VII Targi Ogrodnicze GARDENIA odbędą się 22–24 lutego 2013 - Międzynarodowe Targi Poznańskie
czytaj więcej
Firma Gardenia Food
2012-06-11 08:30
Gardenia Food poszerza ofertę o owoce
Firma specjalizowała się dotąd w sprzedaży świeżych grzybów hodowlanych. Teraz poszerza ofertę o świeże owoce.
czytaj więcej
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.