Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest niedziela 25 października 2020. Od wczoraj dodano 1714 ceny w 14 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Eksport warzyw dopiero po Nowym Roku

  |   Źródło:
Na większą skalę eksport warzyw do Rosji ma szansę ruszyć dopiero po Nowym Roku. I to nie od razu, ale dopiero po prawosławnym Bożym Narodzeniu, czyli po 15 stycznia.

Polscy eksporterzy mają nadzieję, że wtedy na rynku rosyjskim pojawi się popyt na importowane z Polski warzywa. Bo na razie eksport do Rosji stoi. Zainteresowanie jest tylko kapustą pekińską i to w niewielkich ilościach. Brak rosyjskiego eksportu konserwuje ceny warzyw na naszym rynku. Ceny te pozostają od dłuższego czasu stabilne i niskie. Na ich wzrost nie wpłynęły nawet zbliżające się święta Bożego Narodzenia.
 

Słowa kluczowe: warzywa, eksport warzyw

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.