Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

"W dłuższej perspektywie torby wielokrotnego użytku będą prawdopodobnie jedynymi torbami dostępnymi w sklepach spożywczych i na rynkach rolnych"

2023-01-25 20:00
Źródło: Freshplaza.com

W ostatnich latach coraz więcej papierowych i wielokrotnego użytku toreb można znaleźć w sklepach spożywczych zamiast czystych plastikowych toreb. Na przykład firma Kiwi Media Ltd z siedzibą w Schallstadt mogła również spojrzeć wstecz na "doskonały rok" w 2022 roku, biorąc pod uwagę wysoki popyt i dobrą sprzedaż dla swoich toreb wielokrotnego użytku, dyrektor generalny Norman Killius ...

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem