Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Czy borówki zawierają witaminę C?

2023-01-25 16:00
Źródło: Fruittoday.com

Chociaż niebieski nie jest częstym kolorem w przyrodzie, to prawda jest taka, że gdy występuje w borówkach, jest odbierany jako pozytywny i apetyczny.

To nieuchronnie prowadzi wielu konsumentów do zastanowienia się nad zawartością witamin i minerałów w borówkach. W szczególności jest jedna witamina, która zawsze wyróżnia się nad resztą, ponieważ jest związana z wieloma korzyściami zdrowotnymi. Mowa o witaminie C, jednym z najbardziej popularnych wśród konsumentów mikroelementów. Witamina C pełni funkcję antyoksydacyjną.

Kiedy mówimy o witaminie C, nie sposób nie wspomnieć o jej funkcji antyoksydacyjnej. Antyoksydanty to

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem