Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Grupo Agroponiente weźmie udział w Fruit Logística 2023 z pełnym potencjałem.

2023-01-24 05:00
Źródło: Fruittoday.com

To klasyk od półtorej dekady: Grupo Agroponiente nie zamierza przegapić nowej edycji Fruit Logística 2023, która odbędzie się między 8 a 10 lutego w Messe Berlin w stolicy Niemiec. Tam firma z Almerii ponownie będzie miała stoisko o powierzchni 48 metrów kwadratowych, zlokalizowane w pawilonie, w którym mieściła się w ostatnich latach, 8.2, w centralnym obszarze dużej berlińskiej przestrzeni wystawienniczej.

Głównym celem jest zaprezentowanie produktów firmy na targach, które odbędą się od 8 do 10 lutego w Messe Berlin.

Głównym celem jest przedstawienie wszystkich osiągnięć firmy na europejskim i światowym rynku owoców i warzyw w roku wielkiego postępu dla firmy. Uczestnicy stoiska będą mogli otrzymać informacje operacyjne i strukturalne dotyczące Agroponiente, takie jak nowe biura otwarte w Holandii, skąd firma z Almerii obsługuje rynek północnoeuropejski w sposób bardziej efektywny i bezpośredni

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem