Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Jakie nowe rozwiązania dla zrównoważonego rolnictwa?

2023-01-23 21:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Stawiając na rozwój rolnictwa zrównoważonego, Bayer prezentuje nowości w ofercie środków ochrony roślin, odmian cebuli Seminis oraz platformy cyfrowej FieldView. W nasiona kukurydzy rolnicy mogą od 2023 roku zaopatrywać się w e-sklepie. Rusza również nowa odsłona Akcji „Grunt to Zrównoważenie” pod hasłem Oszczędności!.

Już na wiosnę 2023 firma Bayer wprowadza nowy insektycyd do ochrony rzepaku przed szkodnikami.

Sivanto Energy zawiera dwie substancje czynne o różnym mechanizmie działania:

• flupyradifuron (grupa IRAC 4D) - innowacyjną substancję aktywną, która po raz pierwszy została zastosowana do nalistnej ochrony upraw polowych, oraz

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem