Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Margherita Igp White Onion stawia na rolnictwo 4.0

2023-01-25 11:00

Konsorcjum Consorzio Cipolla Bianca Margherita Igp dąży do zwiększenia zrównoważonego rozwoju i ilości produktów dzięki cyfrowym narzędziom rolniczym, takim jak urządzenia do pomiaru deszczu, wilgotności i stanu gleby. W tym roku przedsiębiorstwa produkcyjne pozyskają (poprzez zakup lub wynajem) sprzęt techniczny, który był wykorzystywany podczas eksperymentów przewidzianych w projekcie Cipomar-Innovations na rzecz poprawy produkcji, finansowanym przez Region Apulia. Projekt, który łączy różnych uczestników łańcucha dostaw Prezentacja projektu Cipomar

"Celem jest optymalizacja nawożenia i środków ochrony roślin

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem