Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Seminarium dla pracodawców VSSE: Wiadomości z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

2023-01-24 05:00

W czwartek 16 lutego 2023 r. w godzinach od 13 do ok. 15:30 Stowarzyszenie Południowoniemieckich Plantatorów Szparagów i Truskawek (VSSE) przeprowadzi seminarium dla pracodawców na temat prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych - w obecności i cyfrowo. Link do spotkania online za pośrednictwem programu Zoom uczestnicy otrzymają drogą mailową po rejestracji.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem