Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Rovensa przejmuje MIP agro

2023-01-24 05:00
Źródło: Fruittoday.com

MIP Agro jest partnerem handlowym Rovensa od 2004 roku i ma skonsolidowany zespół handlowy, który ściśle współpracuje z ponad 2500 rolnikami i specjalistami, powiedzieli w oświadczeniu.

Firma koncentruje się na uprawach o wysokiej wartości, takich jak wiśnie, jagody, winogrona stołowe, orzechy i owoce cytrusowe.

Spółka koncentruje się na uprawach o wysokiej wartości, takich jak wiśnie, jagody, winogrona stołowe, orzechy i owoce cytrusowe - dodali.

Dodali.

Dzięki tej transakcji Rovensa wzmocni swoją wiodącą pozycję w Ameryce Łacińskiej, w szczególności w Chile, które jest drugim co do wielkości rynkiem eksportowym owoców i warzyw; pozwala to na synergię cross-sell z portfelem biosolutions Rovensy.

Obecny zespół zarządzający MIP Agro pozostanie u steru spółki, która zostanie włączona do struktury Rovensy w regionie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem