Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Macfrut - 25 edycja targów

2008-04-28 00:00

Targi Macfrut, które odbyły się 17-19 kwietnia we włoskim mieście Cesena przyciągnęły 21,5 tys. zwiedzających. Na stoiskach zajmujących łączną powierzchnię 30 tys. m kw. wystawiało się 700 firm, z czego 25 proc. pochodzących z zagranicy (m.in. Chiny i Indie).

Domenico Scarpellini - prezes obiektu wystawienniczego Cesena Fiera komentuje to wydarzenie -"W czasie tegorocznej edycji przeprowadzono 400 spotkań biznesowych pomiędzy najbardziej reprezentacyjnymi firmami m.in. z Bliskiego Wschodu, Turcji i Ameryki Południowej. Naszą misją jest promowanie współpracy międzynarodowej, a jednym z jej aspektów jest Macfrut International Project – możliwość wspólnego wystawiania się włoskich firm, których celem są rynki państw
zamorskich".

W trakcie targów wiele miejsca poświęcono wystawie Fresh-Cut Produce Show, na której zarówno producenci, firmy produkujące opakowania jak i dystrybutorzy mogli w jednym miejscu spotkać się i zaprezentować swoją ofertę dla rynku produktów przeznaczonych do bezpośredniego spożycia i szybkiego przygotowania.

Na targach kampanię promocyjną prowadziła także redakcja portalu fresh-market.pl.

Źródło: fresh-market.pl, na podstawie Macfrut (rs)

Zapraszamy do dyskusji na forum fresh-market.pl

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem