Komisja Europejska aktualizuje od tego roku maksymalne poziomy pozostałości pestycydów (MRL) dla różnych substancji.
2026-02-24 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Komisja Europejska zaktualizowała maksymalne poziomy pozostałości (MRLs) dla różnych pestycydów w żywności. Nowe przepisy, określone w Rozporządzeniu (UE) 2026/215 i opublikowane 30 stycznia 2026 roku, zmieniają załączniki do Rozporządzenia (WE) nr 396/2005, w szczególności dotyczące dimoksytrabiny, etefonu i
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem




