Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ogromny kryzys w sadownictwie trwa. "Mamy wiele powodów by protestować"

2024-02-08 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Niemal we wszystkich krajach Unii Europejskiej od kilku tygodni trwają protesty rolników. Dwoma głównymi ich przyczynami są założenia Zielonego Ładu, a zwłaszcza wynikające z nich ograniczenia stosowania środków ochrony roślin oraz napływ towarów rolnych z Ukrainy i załamanie przez to cen skupu na niektórych rynkach - informuje Mirosław Maliszewski, prezes

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem