Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Protest rolników i myśliwych. "Walczymy o polskie pola, lasy i zdrową żywność"

2024-02-20 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

20 lutego w całej Polsce rolnicy protestują na drogach krajowych, trasach szybkiego ruchu i autostradach m.in. przeciw wprowadzeniu Europejskiego Zielonego Ładu i napływowi towarów rolno-spożywczych z Ukrainy. To trzeci ogólnopolski protest i jak podkreślają organizatorzy - szczególny - ponieważ przyłączyli się do niego myśliwi, pszczelarze

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem