Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Rolnik gonił złodziei, którzy ukradli mu paliwo za 6 tys. zł

2023-03-10 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Na początku marca br. policjanci z woj. wielkopolskiego zostali powiadomieni przez rolnika o kradzieży 750 litrów paliwa z jego posesji. Ten sam rolnik sam gonił uciekających z jego paliwem złodziei.

Na początku marca br. policjanci z woj. wielkopolskiego zostali powiadomieni przez mieszkańca miasta Jastrowie o kradzieży 750 litrów paliwa, z terenu jego

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem