Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Niedziela 25 października 2020. Od wczoraj dodano 1714 ceny w 14 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Kapusta kiszona będzie tańsza?

Kapusta kiszona będzie tańsza?
  |  
W handlu hurtowym sprzedawana jest „stara” kapusta kiszona ze zbiorów w 2007 r. i kapusta kwaszona „młoda” z odmian wczesnych. Na rynku hurtowym w Poznaniu kapusta kiszona z produkcji bieżącej jest sprzedawana po 3-3,20 zł/kg (w pojemnikach 5 kg).

Kapusta kiszona „stara” natomiast jest niżej ceniona – po 2-2,20 zł/kg (w pojemnikach 5 kg). Ceny kapusty kiszonej mogą się obniżać w związku z coraz większą podażą odmian późnych kapusty. W sezonie 2008/2009 w porównaniu z sezonem 2007/2008 prognozuje się spadek cen kapusty kiszonej w związku ze wzrostem produkcji surowca.

Źródło: fresh-market.pl, na podstawie informacji z rynków hurtowych i IERiGŻ-PIB (ts)

Zapraszamy do dyskusji na forum fresh-market.pl
Komentarze
2009-02-04
podajecie cenę nieprawdziwą 120kg za 20 zł w porywach
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.