Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Czwartek 5 grudnia 2019. Od wczoraj dodano 4256 ceny w 31 kategoriach. Życzymy miłego dnia.
Tu jesteś:  »  Konferencję Fresh Market rekomendują

Konferencję Fresh Market rekomendują

Źródło:
Poznaj opinie o konferencji Fresh Market i zarejestruj się na tegoroczną edycję.

Trwa rejestracja na konferencję Fresh Market edycja 2019, która odbędzie się 3 października w Ożarowie Mazowieckim.
Więcej informacji>

A tak o edycja 2018 mówił Łukasz Drużkowski, Redpack Packaging Machinery:

"Udział w konferencji Fresh Market oceniam bardzo pozytywnie, przede wszystkim dlatego, że uczestniczą w niej osoby nieprzypadkowe, konkretne, rzeczywiście działające w branży. Miałem okazję przeprowadzić konstruktywne rozmowy zarówno z przedstawicielami grup producenckich, które są moimi naturalnymi klientami, jak również z kupcami z sieci handlowych, zainteresowanych i odpowiedzialnych za wprowadzanie nowych metod pakowania. Firma Redpack Packaging Machinery produkuje maszyny do pakowania żywności bez tacek. Opcja beztackowego pakowania, obowiązująca w Wielkiej Brytanii ze względu na oszczędność i ochronę środowiska, wkrótce zapewne będzie obligatoryjna w Polsce. Miałem więc okazję zaprezentować to rozwiązanie sieciom handlowym i zapytać ich o opinię na ten temat. Warto pokazywać się na imprezach takich jak Fresh Market, by zostać zapamiętanym i stworzyć podstawy do dalszej współpracy. Żałuję, że nie udało mi się ze wszystkimi potencjalnymi kontrahentami porozmawiać, ale też frekwencja była bardzo duża. Pozytywnie oceniam organizację konferencji. Miałem jedynie mało czasu rano na przygotowanie stoiska – wolałbym to móc zrobić poprzedniego dnia. I to jedyne zastrzeżenie."

Fresh Market 2019 to najważniejsze wydarzenie roku w sektorze handlu hurtowego świeżymi owocami,warzywami i kwiatami. W ciągu jednego dnia w jednym miejscu spotykają się przedstawiciele największych sieci handlowych z Polski z producentami i dystrybutorami – to jedyna okazja osobistego spotkania się nawiązania współpracy z przedstawicielami największych sieci handlowych z Polski i zagranicy. 

 

Słowa kluczowe: fresh market

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.