Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Wtorek 21 stycznia 2020. Od wczoraj dodano 3479 ceny w 24 kategoriach. Życzymy miłego dnia.
Tu jesteś:  »   »   »  Ratują się facebookiem

Ratują się facebookiem

  |   Źródło:
Producenci, w dobie klęski urodzaju próbują sprzedać produkcję w najróżniejszy sposób. Okazuje się, że Facebook też się do tego nadaje.

Tegoroczny sezon jest wręcz katastrofalny dla producentów owoców i warzyw. Klęska urodzaju przekłada się na ceny, które są wręcz skandalicznie niskie. Producenci postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce i zaczęli handlować owocami i warzywami na …Facebooku. Co ciekawe zainteresowanie ze strony kupujących jest dość spore i zyskują na tym obie strony. Jedni – bo kupują taniej niż na miejskich targowiskach i w sklepach, drudzy – bo udaje im się zarobić sporo więcej niż na sprzedaży hurtowej do skupów.

Oczywiście chłonność facebookowego rynku ma swoje granice, jednak jeśli ktoś posiada niedużą produkcję jest w stanie znaczną jej część sprzedać poprzez ten portal społecznościowy. A co sprzedają producenci? Przez całe lato w ten sposób sprzedawano truskawki, porzeczki, agrest, a obecnie maliny, wiśnie, śliwki, aronię, jabłka czy ogórki.

Prezentujemy kilka ogłoszeń:

facebook

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.