Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest sobota 31 października 2020. Od wczoraj dodano 2879 ceny w 26 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Makro po raz czwarty na konferencji Fresh Market

Makro po raz czwarty na konferencji Fresh Market
  |   Źródło:
Przedstawiciele sieci Makro jak co roku będą gościć również podczas tegorocznej Konferencji Fresh Market. Już 30 września w Hotelu Mazurkas (Ożarów Mazowiecki) będzie można porozmawiać z przedstawicielami sieci i przedstawić swoją ofertę.

Makro jest częścią METRO Group, jednego z największych na świecie koncernów handlowych. Jest to jedna z najnowocześniejszych, samoobsługowych hurtowni dla przedsiębiorców i ludzi biznesu.

Pierwsza hala Makro w Polsce powstała w 1994 roku. Od tego czasu dynamicznie pojawiały się kolejne. Do tej pory powstało już 29 hal Makro w całej Polsce.

Klientami sieci są właściciele sklepów, obiektów gastronomicznych i hotelarskich, pracownicy i szefowie firm, urzędów, osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby, które dokonują zakupów na rzecz instytucji użyteczności publicznej.

Nie czekaj! Zarejestruj swój udział w konferencji Fresh Market i nawiąż współpracę z Makro.
 

 

Słowa kluczowe: Fresh Market 2011, Makro

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.