Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest sobota 31 października 2020. Od wczoraj dodano 2875 ceny w 26 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Tesco na Konferencji Fresh Market 2011

Tesco na Konferencji Fresh Market 2011
Źródło:
Sieć Tesco weźmie udział w konferencji Fresh Market 2011, która odbędzie się 30 września b.r. w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Dostawcy będą mieli możliwość porozmawiać z przedstawicielami sieci oraz przedstawić swoją ofertę.

Tesco jest bardzo popularną i mocno rozwiniętą siecią handlową w Polsce, jak i na świecie. Sieć stanowi ponad 4820 sklepów w 14 krajach (Wielka Brytania, Irlandia, Polska, Węgry, Czechy, Słowacja, Malezja, Tajlandia, Korea Południowa, Japonia, Turcja, Indie, Chiny i USA).Obecnie pod marką Tesco działa 327 sklepów na terenie kraju. Poza tym sieć posiada także 26 własnych stacji benzynowych. Ważną informacją jest to, że Tesco posiada 3 centra dystrybucyjne, a do końca roku w Gliwicach powstanie kolejne. Do sieci Tesco należy również 31 supermarketów pod nazwą Savia.

Słowa kluczowe: Fresh Market 2011, Tesco

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.