Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Sobota 28 marca 2020. Od wczoraj dodano 2642 ceny w 27 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Import mandarynek do Polski w I kw. 2018 roku

  |   Źródło:
Prezentujemy dane Głównego Urzędu Statystycznego dotyczące importu mandarynek wraz z klementynkami do Polski w I kw. 2018 roku.

W pierwszym kwartale 2018 roku import mandarynek wraz z klementynkami wyniósł łącznie 51,39 tys. ton, czyli na podobnym poziomie co w poprzednich latach w analogicznym okresie.

Największym dostawcą mandarynek w omawianym okresie, podobnie zresztą jak w latach poprzednich, była Hiszpania skąd sprowadziliśmy 27,52 tys. ton. Jest to sporo mniej niż w poprzednich latach od stycznia do marca ze względu na niższą produkcję tych owoców w Hiszpanii. Sporo natomiast mandarynek w I kwartale 2018 roku zaimportowaliśmy z Maroko – 8,58 tys. ton oraz z Włoch – 4,29 tys. ton.

 

import mandarynek 1 kw 2018

 

 

Słowa kluczowe: mandarynki, import mandarynek

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.