Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest czwartek 24 września 2020. Od wczoraj dodano 2947 ceny w 26 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Jedna z najbardziej profesjonalnych firm nasiennych zaprasza na Fruit Expo 2016

  |   Źródło:
Toma Seeds to holenderska firma, specjalizująca się w hurtowym handlu nasionami warzyw oraz naturalnymi, mikrobiologicznymi środkami ochrony roślin.

Firma oferuje bardzo szeroki asortyment warzyw gruntowych i szklarniowych, które z powodzeniem można hodować w Polsce. Ich odmiany są starannie selekcjonowane na podstawie prowadzonych prób i testów. Dzięki temu do klientów trafiają jedynie te, które są jak najlepiej dostosowane do uprawy w lokalnym klimacie. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich odmian oraz metod uprawy roślin.


Produkty Toma Sedds dostępne są w profesjonalnych sklepach nasiennych w całej Polsce. Klienci mogą nabyć je także w sklepie internetowym pod adresem sklep.marasik.com.pl. Przedsiębiorstwo jest obecne na polskim rynku od 2002 r.


Międzynarodowe Targi Owocowo Warzywne Fruit Expo 2016 (www.fruitexpo.pl ) organizowane są po raz trzeci i odbędą się 23 września 2016 roku w MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim .

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.