Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest sobota 26 września 2020. Od wczoraj dodano 3335 ceny w 29 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Pasty warzywne Natura Smaku firmy AMPLUS , kandydatami do Fresh Market Award 2017

Źródło:
Pasty warzywne to nowa kategoria produktów, która zaczyna być obecna na polskim rynku. Wyprodukowane na podstawie własnych , opracowanych i dokładnie zbadanych receptur na bazie sprawdzonych i 100 % naturalnych składników.

Produkt 100% naturalny- odpowiedni proces produkcyjny, który w makro skali odzwierciedla warunki przygotowania domowych weków, pozwala uniknąć dodawania substancji konserwujących

Produkt bezpieczny – do produkcji past wykorzystuje się najwyższej jakości warzywa i owoce pozyskiwane od zaufanych producentów.

Pełnia smaku –dzięki zastosowaniu najwyższej jakości przypraw, nasion ziół i olejów, których połączenie oraz odpowiednio dobrane proporcje są kwintesencją długotrwałej pracy połączonej z pasją załogi

Pasty charakteryzuje przemyślany innowacyjny proces produkcyjny, skoncentrowany na tym aby warzywa i owoce podczas przetwarzania zachowały jak najwięcej swoich właściwości odżywczych i prozdrowotnych. 

Aktualnie pasty są dostępne w czterech smakach. Ich składnikami są  znane i lubiane w Polsce miedzy innymi  burak ,fasola, czosnek, jarmuż ,brokuł ,marchew, pietruszka czy imbir , których delikatne kawałki są doskonale wyczuwalne podczas jedzenia.

Produkt jest uniwersalny, funkcjonalny, do tego łatwy w użyciu. Umożliwiają przygotowanie wielu zdrowych potraw i kreatywnych posiłków. Można je wykorzystać do sałatek, serów, mięs , makaronu czy kanapek albo po prostu zjeść w formie lekkiej przekąski.

Jakość surowca , jak i wyrób finalny, jest weryfikowany niezależnymi badaniami w akredytowanych ośrodkach. Wszystkie pasty są bogatym źródłem błonnika pokarmowego.

I co najważniejsze – warzywa można jeść bez ograniczeń.

Linki:

https://www.facebook.com/naturasmaku

https://instagram.com/naturasmaku

www.amplusfoods.com

https://ogrodnicy.net/produkty/pasty-warzywne-natura-smaku.html

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.