Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Sroda 26 luty 2020. Od wczoraj dodano 3187 ceny w 28 kategoriach. Życzymy miłego dnia.
Tu jesteś: Start  »  Poznaj program konferencji

Poznaj program konferencji

  |   Źródło:
Podczas Fresh Market można wziąć udział w panelach dyskusyjnych z ekspertami branżowymi i poszerzyć swoją wiedzę na temat aktualnej sytuacji rynkowej, prognoz na nadchodzący rok i analiz cen.

Poznaj tematykę paneli dyskusyjnych konferencji Fresh Market!

Rynek krajowy

  • Zmiany klimatyczne , ekstremalne wartości temperatury i częste występowanie susz i jak to wpłynie na produkcję i sprzedaż owoców i warzyw w Polsce w najbliższych latach? Jakie to będą zmiany i jak się do nich przygotować?
  • Ostra konkurencja na rynku wymusza zmiany w organizacji zarządzania grupami producenckimi i dużymi gospodarstwami rolnymi.  Czy nadchodzi pora by rolników prowadzących te biznesy zastąpili profesjonalni menadżerowie?
  • Producenci kontra sieci handlowe i przetwórcy. Dlaczego skutecznie można zakontraktować produkcje zielonego groszku a nie można tego zrobić z jabłkami? Dlaczego partnerstwo jest lepsze niż wojna i jak do niego doprowadzić?

Import, eksport i rynki zagraniczne

  • Jaki jest stan i perspektywy eksportu polskich owoców i warzyw po pięciu latach 5 lat od wprowadzenia przez Rosję embarga?  Czy Ukraina staje się nowym wyzwaniem dla polskich producentów? Jakie nowe zadania stoją przed polskimi eksporterami?
  • Polska jest za małym rynkiem dla zbytu własnej produkcji. Do kogo eksportować  gdy wszystkie kraje dookoła również zwiększają swoją produkcję? Czy handel międzynarodowy  zmieni się już w handel międzykontynentalny?
  • Polski ziemniak w polskim sklepie. Czy właściwe jest chronienie własnego rynku i czy są skuteczne sposoby na ochronę rynku wewnętrznego przed importem? Czy światowy rynek owoców i warzyw powinien być bardziej otwarty czy zamknięty? 

Fresh Market 2019 to najważniejsze wydarzenie roku w sektorze handlu hurtowego świeżymi owocami,warzywami i kwiatami. W ciągu jednego dnia w jednym miejscu spotykają się przedstawiciele największych sieci handlowych z Polski z producentami i dystrybutorami – to jedyna okazja osobistego spotkania się nawiązania współpracy z przedstawicielami największych sieci handlowych z Polski i zagranicy.

W tym roku to spotkanie dostawców owoców, warzyw i kwiatów z kupcami z sieci handlowych odbędzie się 03 października 2019 roku w stylowych wnętrzach Mazurkas Conference Center w Ożarowie Mazowieckim.

 

Słowa kluczowe: fresh market

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.