Codziennie aktualne ceny
owoców, warzyw i kwiatów
Tu jesteś:  »  Primechamp- najlepsze pieczarki prosto z Polski

Primechamp- najlepsze pieczarki prosto z Polski

  |   Źródło:
PrimeChamp sp. z o.o. w Jastrowiu to Grupa Producentów Grzybów, która działa od 2008 roku. Założyli ją doświadczeni producenci pieczarki białej z różnych rejonów Polski. Wykwalifikowani pracownicy stanowią dziś fundament doskonałej jakości produktów.

PrimeChamp sp. z o.o. oferuje swoim klientom świeże pieczarki w bardzo konkurencyjnych cenach. Partnerom Handlowym zapewnia stabilność i terminowość dostaw oraz obsługę na najwyższym poziomie.

 Firma przestrzega również najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jej działalność odbywa się z wykorzystaniem najlepszych maszyn, które wspomagają procesy produkcji. Dzięki temu wszystkie zamówienia realizowane są szybko i sprawnie. Pieczarki PrimeChamp są smaczne, aromatyczne, bogate w minerały i witaminę D. Priorytetem firmy jest wysoka jakość produktu i satysfakcja klienta.


Z przedstawicielami PrimeChamp sp. z o.o. będzie można spotkać się podczas Konferencji Fresh Market 2016.

Międzynarodowe Targi Owocowo Warzywne Fruit Expo 2016 (www.fruitexpo.pl ) organizowane są po raz trzeci i odbędą się 23 września 2016 roku w MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.

Ceny warzyw i owoców

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj świeże informacje

Waluty

USD 3.778 PLN -0.24%
EUR 4.306 PLN -0.12%
RUB 0.056 PLN -1.75%
więcej