Codziennie aktualne ceny
owoców, warzyw i kwiatów
Tu jesteś:  »  Schur®Star Systems na Fresh Market 2017

Schur®Star Systems na Fresh Market 2017

  |   Źródło:
Na tegorocznej konferencji Fresh Market, organizowanej dnia 21 września 2017 r. w MCC Mazurkas Conference Centre, Ożarów Mazowiecki, będziemy gościć Schur®Star Systems, producenta unikalnych i innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych oferowanych dla sektora owoców i warzyw.

Schur Star Systems wraz z Schur Technology oferuje najbardziej elastyczne, dostępne obecnie rozwiązania w zakresie opakowań. Koncepcja Schur Star składa się z maszyny pakującej Schur Star oraz wstępnie przygotowanych worków Schur Star, dostarczonych do klienta w postaci unikalnego ciągu opakowań.

To zdecydowanie zwiększa możliwości marketingowe, wpływa na udoskonalenie sposobu działania i realizacji szybkich zmian w łańcuchu dostaw, których celem jest dostosowanie działań operacyjnych klienta do jego celów.

Więcej informacji oraz prezentacja video znajduje się na stronie internetowej pod adresem:

https://www.schur.com/pl/koncepcja-schur-star

 

 

 

 

Słowa kluczowe: Fresh Market 2017

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.

Ceny warzyw i owoców

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj świeże informacje

Waluty

USD 3.717 PLN +0.03%
EUR 4.328 PLN +0.28%
RUB 0.059 PLN +0.00%
więcej