Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Środa 22 maja 2019. Od wczoraj dodano 1554 ceny w 18 kategoriach. Życzymy miłego dnia.
Tu jesteś:  »   »  Prezes KUKE o możliwościach eksportu, wymiany handlowej i rozwoju polskich firm spożywczych na Ukrainie (wywiad)

Prezes KUKE o możliwościach eksportu, wymiany handlowej i rozwoju polskich firm spożywczych na Ukrainie (wywiad)

  |   Źródło:
Wymiana handlowa z Ukrainą rośnie i jest to rynek o znacznym potencjale rozwoju dla polskich eksporterów. I choć sektor spożywczy stanowi zaledwie ok. 9 proc. naszego eksportu do tego kraju, to warto pamiętać, że bardzo istotnym sektorem ukraińskiej gospodarki jest rolnictwo, co otwiera możliwość ekspansji dla polskich firm produkujących na potrzeby tego sektora - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Janusz Władyczak, prezes KUKE (Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych).

Więcej. Przejdź do artykułu
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.