Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Czwartek 29 października 2020. Od wczoraj dodano 3415 ceny w 27 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Nowoczesny katalog "Odmiany Jabłek" już w sprzedaży!

Wejdź na Google Play i znajdź "Odmiany Jabłek"!
  |   Źródło:
Jedyny taki profesjonalny katalog Odmiany Jabłek, ze zdjęciami wysokiej jakości, jest już dostępny. Jego cena to tylko 3,10 zł.

Katalog skierowany jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę o odmianach jabłek. Aplikacja to narzędzie, które pozwoli Wam w każdej sytuacji bezbłędnie odróżnić od siebie poszczególne odmiany jabłek. A wszystko to za pośrednictwem swojego telefonu lub tabletu, który nosisz zwykle przy sobie. Niezaprzeczalną zaletą katalogu jest także jego cena: tylko 3,10 zł !

Dokładne, wysokiej rozdzielczości zdjęcia, szczegółowe opisy i unikatowe informacje sprawią, że już nigdy się nie pomylisz.

Aplikacja Odmiany Jabłek została przygotowana przez ekspertów i zawiera autentyczne fotografie najbardziej typowych odmian jabłek. 

Produkt planujemy na bieżąco aktualizować coraz ciekawszymi i bardziej unikatowymi odmianami. 

 

Dzięki aplikacji dowiecie się, jakie dane jabłko ma są cechy charakterystyczne, jaki ma miąższ i jak smakuje. Sprawdzicie także, jak zachowuje się w obrocie handlowym.

Aplikacja posiada wsparcie wielu języków. Dla Was domyślnie ustawiona jest wersja polska.Jeśli jesteście zainteresowani informacją języku angielskim, wystarczy nacisnąć flagę na górze ekranu. . Aby cofnąć wybór, należy ponownie nacisnąć flagę.

 

 

Aplikacje można znaleźć i kupić w sklepie internetowym Google Play wpisując w wyszukiwarkę frazę " Odmiany jabłek"

 

Lub klikając na ikonkę  , którą znajdziecie na sklepie Google Play.

 Aplikacja działa na telefonach i tabletach z systemem Android.

 

 

Podobne
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.freshmarket.jablecznik&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsInBsLmZyZXNobWFya2V0LmphYmxlY3puaWsiXQ
2013-01-28 10:50
Jak kupić katalog Odmiany Jabłek?
Już możecie zdobyć aplikację "Odmiany Jabłek". Przeczytajcie, jak to zrobić.
czytaj więcej
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.