Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Poniedziałek 28 września 2020. Od wczoraj dodano 1410 ceny w 9 kategoriach. Życzymy miłego dnia.
Tu jesteś: Start  »  Walentynkowa sałata

Walentynkowa sałata

  |   Źródło:
Na portalu fresh-market.pl informowaliśmy już o pojawieniu się brandu FreshLine w segmencie pakowanych mieszanek sałat. Obecnie w sklepach znalazła się nowa mieszanka, z walentynkowym skłdnikiem.

Od września zeszłego roku firma AVIT sukcesywnie wprowadza na rynek kolejne mieszanki świeżych, gotowych do spożycia sałat. Do rodziny FreshLine należą już: FreshLine z Lodową, FreshLine z Rukolą, FreshLine z Rzymską i Roszponką oraz Rukola i Roszponka jako monoprodukty.

Tym, którzy wyznają zasadę, że do serca najlepiej trafia się przez żołądek, firma AVIT wychodzi naprzeciw z najnowszą mieszanką sałat „wzbogaconą” świeżym lubczykiem. Znakiem rozpoznawczym produktu jest czerwona banderola.

Mieszanka dostępna jest w sieciach: Alma Market, Auchan oraz Intermarche.

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.