Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Borówki to dobry biznes? Nim rozpoczniesz produkcję przemyśl te kwestie

2023-11-10 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Sytuacja na rynku borówki w pespektywie ostatnich lat diametralnie się zmieniła. Zdaniem Bartłomieja Milczarka, prezesa Stowarzyszenia Polskich Plantatorów Borówki, borówkowe eldorado się już skończyło. Właśnie dlatego, nim przystąpimy do uprawy borówki warto rozważyć kilka kwestii, które w obecnych realiach rynkowych są wyzwaniem dla plantatorów.

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem