Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Wyrażenie oznacza, że standardy i oczekiwania wobec polskich borówek stają się coraz wyższe. Osoba wypowiadająca te słowa podkreśla potrzebę podjęcia tego wyzwania i sprostania coraz większym wymaganiom.

2024-06-06 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl
"Im bardziej będziemy dbać o jakość naszych owoców, tym dłużej klienci będą chcieli mieć je na swoich półkach. Nasza globalna konkurencja stawia poprzeczkę jakości coraz wyżej" - powiedziała Sandra Stefaniak-Syguła, prezeska Berrytrade, w wywiadzie dla serwisu sadyogrody.pl.

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Zobacz więcej: z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem