Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Peruwiańskie limonki mają o 25% więcej soku niż limonki meksykańskie"

2024-05-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Po 10 latach doświadczenia firma eksportująca produkty rolne Sol de Olmos stała się największym eksporterem czosnku w Peru, trzecim co do wielkości eksporterem suszonych papryczek i czwartym w przypadku limonek, i nadal dąży do osiągnięcia ambitnych celów. Jej kolejnym celem jest stać się drugim lub trzecim największym eksporterem limonek w tym roku 2024. "Myślimy wysoko".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem