Czereśnie po przymrozkach: Straty nawet do 60 proc. Kluczowe będą te zabiegi
Autor: Krystyna Zagórska 12 maja 2023 09:59
Pogoda dla czereśni w okresie kwitnienia była mocno niekorzystna. Za nami chłodny kwiecień. Początek maja także nie rozpieszcza. Regularnie występowały przymrozki – mówi serwisowi sadyogrody.pl Bartłomiej Drzazga, Product Manager ds. Upraw Sadowniczych w firmie Timac Agro Polska.
- Zależnie od

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży.
Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.