Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Appolonia: sytuacja w branży wygląda słabo

2023-03-12 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

— Sytuacja branży wygląda słabo, żeby nie powiedzieć źle — mówi serwisowi Business Insider Przemysław Błądek, członek zarządu Appolonii, polskiego jabłkowego czempiona i jednego z największych graczy na kontynencie.

W niedalekiej przeszłości sadownictwo było oceniane jako względnie opłacany biznes. Teraz cała branża przyznaje, że ten czas właśnie

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem