Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ceny jabłek przemysłowych będą wyższe? Jest jeden ważny czynnik

2023-08-11 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Według IERiGŻ produkcja zagęszczonego soku jabłkowego w Polsce w sezonie 2022/23 wzrosła o ponad 8 proc. rok do roku do ok. 400 tys. t, do czego przyczyniły się wyższe zbiory jabłek w 2022 oraz słaby popyt na jabłka świeże na rynkach zagranicznych oraz krajowym. O to, czego możemy oczekiwać w nowym sezonie zapytaliśmy Mariusza Dziwulskiego, ekspera

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem