Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Korzystaj z serwisu bez ograniczeń - porównuj szczegółowe ceny, czytaj pełne artykuły!

Wykup abonament

Chiny: całuśne jabłka w cenie

W Chinach od pewnego czasu ma miejsce nowa moda - Chińczycy gotowi są zapłacić niebotyczne sumy za jabłka…pocałowane przez stewardesy. A wszystko rozpoczęło się od grupki studentów jednej z wyższych uczelni w Chinach szkolących personel lotnictwa cywilnego, którzy w ten sposób chcieli uzbierać pieniądze na fundusz przedsiębiorczości, a także na przekazanie części pieniędzy na cele charytatywne.

Strategia marketingowa jest oczywiście skierowana przede wszystkim do mężczyzn. Niektórzy sprzedawcy jabłek twierdzą, że ich jabłka zostały pocałowane aż przez 500 stewardes. Inni oferują indywidualne zamówienia, na podstawie preferencji nabywców. „Całuśne” jabłka kosztują od 9,9 yuana do nawet 129,90 yuanów (1.53 - 20 USD) w zależności od odmiany.

Chociaż program na początku spotkał się z krytyką i wrogością w Internecie i sprzedaż jabłek była niewielka, pomysł studentów szybko został podpatrzony i ściągnięty i wiele wskazuje na to, że w tym roku planowane jest zwiększenie sprzedaży jabłek całkowanych przez stewardesy.

 

 

 

Słowa kluczowe: jabłka, sprzedaż jabłek, Chiny
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem
PODOBNE