Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Nigdzie w UE nie ma tak tanich jabłek, jak w Polsce

2023-03-12 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Analizując dane z Polski, Belgii, Holandii, Włoch, Francji i Niemiec widzimy jak na tacy, że obecne ceny polskich jabłek począwszy od stycznia 2023 są najniższe.

Ceny jabłek w Unii Europejskiej w marcu uległy znaczącej zmianie. Na podstawie comiesięcznego raportu na temat rynku jabłek dla Komisji Europejskiej możemy porównać ceny jabłek deserowych we

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem