Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ukraińskie jabłka mają niewiele czasu na sprzedaż

2023-03-07 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Ukraińscy producenci jabłek mają czas do kwietnia na udaną sprzedaż jabłek na eksport. Pytanie tylko, czy ceny pokryją koszty magazynowania.

- Ukraińscy producenci jabłek mają czas tylko do kwietnia na udaną sprzedaż jabłek na eksport. Potem pojawią się jabłka z półkuli południowej, ceny jabłek powinny spaść, a producenci będą mieli już tylko rynek

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem