Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Czy ubiegły sezon zachęci plantatorów truskawek i malin do utrzymania upraw?

2024-02-01 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

W ocenie Jacka Witkowskiego, eksperta upraw jagodowych firmy Timac Agro, ubiegłorocznego sezon truskawkowy był udany dla producentów i może być to zachętą do nowego sezonu truskawkowego 2024. Natomiast w malinach był to sezon pełen wyzwań, szczególnie dla maliny przemysłowej. Nie mniej jednak ci plantatorzy, którzy postawili na jakość, zamknęli sezon z

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem