Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Serbscy przetwórcy studzą nadzieje. "Cena malin może być znacznie niższa"

2023-03-06 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Choć do pierwszych zbiorów malin pozostało jeszcze trochę czasu, niektórzy kupujący twierdzą, że w związku z trudną sytuacją na rynku tych owoców producenci w Serbii mogą liczyć na znacznie niższą cenę za "czerwone złoto".

Zamiast zeszłorocznych rekordowych 500 do 600 dinarów za kilogram, tegoroczna cena malin może być dwukrotnie niższa. Tak

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem