Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Przedwczesne kwitnienie sadów we Włoszech. Są obawy o straty

2023-02-23 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Nienormalnie wysokie temperatury i ciągły brak opadów powodują, że przyroda wariuje. Sady wiśniowe znacznie przedwcześnie rozpoczęły kwitnienie.

Wysoka temperatura i brak opadów deszczu wynikający z obecności antycyklonu, który ma utrzymać się jeszcze przez wiele dni. Rośliny sadownicze zaczynają kwitnąć poza sezonem. Niepokojącym znakiem dla

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem