Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest sobota 29 luty 2020. Od wczoraj dodano 2458 ceny w 28 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Ceny gruszek z rynków hurtowych

  |  
Ceny gruszek na większości rynków hurtowych w Polsce od dłuższego czasu są stabilne, zaś na niektórych notuje się spadek. Wszystkie odmiany dostępne na rynku tj. Konferencja, Lukasówka czy Paten, sprzedawane są w tej samej cenie.

Najtaniej gruszki sprzedawane są na WGRO w Poznaniu. Ich cena w okresie miesiąca spadła o ponad 30% i obecnie waha się od 1,33 do 2,00 zł/kg. Na SORH S.A. w Sandomierzu gruszki sprzedawane są w cenie od 1,80 do 2,00 zł/kg.

Na lubelskiej Elizówce Lukasówka sprzedawana jest w cenie 2,00–2,50 zł/kg, a w Broniszach zarówno Konferencja, Paten, jak i Lukasówka sprzedawane są w cenie od 2,00 do 2,75 zł/kg. PCRT w Białymstoku oferuje gruszki w niezmiennej cenie od 2,60 do 3,00 zł./kg, podobnie jak Podkarpackie Centrum Handlowe Agrohurt w Rzeszowie, gdzie za gruszki zapłacić trzeba od 2,50 do 3,00 zł/kg.

Wciąż najdroższe gruszki sprzedawane są w Pomorskim Centrum Hurtowym Renk, gdzie gruszki niezależnie od odmiany sprzedawane są w cenie 3,00 zł/kg.


Źródło: fresh-market.pl (KZ)

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.