Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Środa 26 luty 2020. Od wczoraj dodano 3402 ceny w 30 kategoriach. Życzymy miłego dnia.
Tu jesteś: Start  »  Ceny jabłek na eksport

Ceny jabłek na eksport

Ceny jabłek na eksport
  |  

Ceny jabłek przeznaczonych na eksport niewiele się zmieniają. Na południu i południowym-wschodzie kraju, czyli w województwach: małopolskim, podkarpackim, świętokrzyskim i lubelskim ceny odmian takich jak Szampion lub Rubin, które niezbyt dobrze znoszą dłuższe przechowywanie, pozostają na poziomie 0,40-0,50 zł/kg (jabłka kalibru 70+, bez opakowania).

W centrum kraju odmiany te sprzedawane są po 0,50-0,60 zł/kg. Wciąż nieco droższa jest odmiana Gala – od 0,55 do 0,70 zł/kg (ceny bez opakowania). Na rynku pojawiły się już oferty sprzedaży niewielkich ilości jabłek odmiany Idared (0,40-0,50 zł/kg) lub Golden Delicious (0,90 – 1,00 zł/kg). Jednak te odmiany wędrują na razie do przechowalni.

Źródło: fresh-market.pl (ms)

Zapraszamy do dyskusji na forum fresh-market.pl

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.