Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest niedziela 29 marca 2020. Od wczoraj dodano 1527 ceny w 15 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Ceny niełuskanych orzechów włoskich

  |  
Trwają zbiory orzechów włoskich. Na giełdach sprzedawane są już świeże, z tegorocznego sezonu. Ceny niełuskanych orzechów włoskich są stosunkowo wysokie, orzechy te są droższe od niełuskanych orzechów laskowych.  

Najdrożej orzechy włoskie sprzedawane są na SORH w Sandomierzu, gdzie ceny za tego typu orzechy oscylują w granicach 8,00 – 10,00 zł/kg. Na warszawskich Broniszach oraz lubelskiej Elizówce orzechy włoskie sprzedawane są w podobnych cenach od 5,00 do 8,00 zł/kg. Na WGRO w Poznaniu orzechy włoskie można kupić od 6,00 do 10,00 zł/kg.

Najtaniej tego typu orzechy oferowane są na giełdzie Targpiast we Wrosławiu, gdzie za niełuskane orzechy włoskie trzeba zapłacić od 3,50 do 4,00 zł/kg.

Źródło: fresh-market.pl (KZ)

Zapraszamy do dyskusji na forum fresh-market.pl
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.