Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Wtorek 7 kwietnia 2020. Od wczoraj dodano 2720 ceny w 25 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Ceny orzechów włoskich na rynkach hurtowych

  |  
Od dłuższego czasu ceny orzechów włoskich na rynkach hurtowych w całej Polsce są stabilne. Najtaniej niełuskane orzechy kupić można na SORH S.A. w Sandomierzu, gdzie ich cena oscyluje w granicach 1,80 – 2,00 zł/kg.

Na Broniszach orzechy włoskie niełuskane sprzedawane są w cenie od 2,50 do 3,00 zł/kg, a w PCRT w Białymstoku niezmiennie od 2,20 do 2,70 zł/kg. W Pomorskim Centrum Hurtowym Renk orzechy włoskie sprzedawane są w stabilnej cenie 3,60 zł/kg, a w Targpiast we Wrocławiu w cenie 2,80 zł/kg. Najbardziej zróżnicowane ceny orzechów włoskich wciąż notuje się na WGRO w Poznaniu, gdzie cena od dłuższego czasu waha się od 2,80 do 4,00 zł/kg. 

Cena orzechów włoskich łuskanych jest oczywiście zdecydowanie wyższa. Najniższą cenę orzechy osiągają na SORH S.A. w Sandomierzu, gdzie trzeba za nie zapłacić od 10,00 do 13,00 zł/kg. Na lubelskiej Elizówce na łuskane orzechy włoskie trzeba wydać od 12,00 do 16,00 zł/kg. Najwyższą cenę mają orzechy w centrum hurtowym Targpiast we Wrocławiu, gdzie zapłacić za nie trzeba 16,00 zł/kg.


Źródło: fresh-market.pl (KZ)


Zapraszamy do dyskusji na forum fresh-market.plDodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.