Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Bezpieczny korytarz transportowy przez Francję wymagany dla hiszpańskich łatwo psujących się towarów

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Komitet Zarządzania Owocami Cytrusowymi (CGC) wezwał władze krajowe i europejskie do pilnego ustanowienia bezpiecznego korytarza w celu zapewnienia tranzytu łatwo psujących się hiszpańskich produktów przez Francję. "Mieliśmy już kilka kolejnych dni blokad, zamieszek i protestów francuskich związków zawodowych rolników. Ma to wpływ na tysiące ciężarówek, z których niektóre są zablokowane, a inne krążą z

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem