Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Mimo wycofania produktu, maltańczyk z Tunezji nadal cieszy się dużą popularnością"

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Flagowy produkt Med'Essor, czyli maltańczyk z Tunezji będzie jeszcze przez kolejny miesiąc na rynku. W tym roku kampania rozpoczęła się nieco wcześniej niż zwykle, bo 7 stycznia. Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów z regionu śródziemnomorskiego, wolumeny maltańczyków są w tym roku niższe, "nawet o 30% w stosunku do roku ubiegłego", jak twierdzi Mourad Ben Salem.

Ale wydarzenie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem