Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Historyczny rekord sprzedaży w roku obrotowym 2022 dla KRONEN GmbH

2023-03-06 00:00

Firma może poinformować o rekordowym obrocie w wysokości 19,4 mln euro za miniony rok biznesowy. Odpowiada to niewielkiemu wzrostowi w stosunku do i tak już silnego roku poprzedniego. Największe zamówienie w historii firmy, o wartości ponad 3,2 mln euro, od klienta z Wielkiej Brytanii, odegrało główną rolę w tym wzroście. Ale ogólnie rzecz biorąc, KRONEN może również spojrzeć wstecz

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem