Minimum reklam. Maksimum konkretów o cenach owoców i warzyw.

Subscribe now!

Druga połowa marca może przynieść większą ilość awokado Ataulfo z Meksyku.

2026-03-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Oczekuje się dobrego popytu na meksykańskie mango zarówno na Wielkanoc, jak i na Cinco de Mayo - dwie daty, na które detaliści lubią skupić się w przypadku sprzedaży mango. "Obecnie zbieramy tylko żółte mango (Ataulfo), więc warunki wzrostu były bardzo, bardzo suche i bardzo, bardzo ciepłe. To dokładnie to, czego chcesz."

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Awokado

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem